Yenimahalle Nakliyat

Yenimahalle Nakliyat

Ayaz yenimahalle evden eve nakliyat firması olarak Ankara’nın güzide ilçelerinden olan yenimahalle’de özel hizmet vermekteyiz. Ankara yenimahalle nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize en iyi nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ayaz yenimahalle nakliyat ile taşnma aşamalrı şu şekilde gerçekleşmektedir:  İlk önce firmamızla iletişime geçersiniz firmamıza eşyanız hakkında bilgi verirsiniz. Firma yetkilimiz size özel olarak ücretsiz expertiz hizmeti sunmaktadır. Expertiz hizmetimiz evinize kadar gelir. Bütün eşyalarınızın hacmini hesaplar ve bu doğrultuda fiyat hesaplanır. Firmamız ayaz yenimahalle nakliyat müşterilerine ekonomik ve kaliteli nakliye hizmeti sunar. Firmamız ile telefonda görüşüp uzman personelimiz tarafından da eşyanızın taşınması için randevu ve fiyat alabilirsiniz. Yenimahalle’de özel olarak sunduğumuz nakliye hizmeti ile artık rahatlıkla taşınabilirsiniz. Firmamız ile anlaştıktan sonra eşyanın taşınacağı gün belirlenir. Size özel olarak donanımlı aracımız sabah eşyanızı taşımaya gelir. On yılı aşkın deneyime sahip elemanlarımız ile ilk önce bütün eşyalarınızın ambalajı yapılır. Bütün eşyalar streç ve havalı patpat ile paketlendikten sonra taşınmaya hazır olur. Evinizde bulunan mobilyaları demonte eder ve rahatlıkla taşınmasını sağlar. Monte ve demonte için özel olrak ekibimizde bir marangoz olur. Bu sayede bütün eşyalarınız uzman ellerde montajı yapılır.

Yukarıda da gördüğünüz gibi bütün eşyalarınız ayaz yenimahalle nakliyat tarafından itina ile sarılır. Paketlenmiş eşyalar uzman ellerde hiçbir darbe almadan kolayca taşınabilmektedir.

Yenimahalle Asansörlü Nakliyat

Yenimahalle ‘de bulunan dar merdivenler yüzünden taşınma bir hayli zor olmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte beden gücü ile eşya taşımacılık artık çok az miktarda yapılmaktadır. Firmamız bunun bilincinde araç filosuna beş tane modüler asansör bulundurmaktadır. Asansörlü taşımacılık sayesinde bütün eşyalarınız iki saat içerisinde kamyona yüklenir. Bu sayede hem zamandan hem de cebinizden kar etmektesiniz. Modüler asansör sistemi ile birlikte geleneksel beden gücüyle taşınma azalmıştır. Yenimahalle’nin dar binalarına ilaç gibi hizmet gören modüler asansörler taşınmayı çok kolay bir hale getirmiştir. Sizde Yenimahalle’de Asansörlü Taşımacılık hizmetinden hemen yararlanmak için firmamız yetkilileri ile iletişime geçiniz.

0(312) 336 0557
0(549) 536 00 04
0(535) 786 0557

 

2 Yorum

  1. Avatar Sevda Sarıkaya diyorki:

    Ankara Yenimahalle den eryamana taşındım eşyaları gerçekten çok güzel bir ambalaj yaptılar marangoz ustasıni işini çok güzel yaptı özelikle harika bir taşıma oldu gerçekten Ankara ayaz nakliyat firma sahibine çok teşekkür ederim

  2. Avatar Melis Ada diyorki:

    İki taşınmamda da Ayaz evden eve nakliyatı tercih ettim. Uzun süre Ankara’da görev yapan abim önermişti bana bu firmayı. Özellikle son taşınmamda gönderdikleri ekip, ev taşımada profesyonelleşme nedir canlı kanıtıydılar. Bu kadar düzgün paketleme yapabilmek her baba yiğidin harcı değildir. Yakın dönemde taşınmayı düşünüyorsanız bu firmadan başkasını sakın tercih etmeyin derim ben. Asansör sistemleri de oldukça hızlı çalışıyor bu arada. Hiç düşünmeden irtibata geçebilirsiniz

0 535 786 0557
Whatsapp
Konum