Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Çayyolu Evden Eve Nakliyat

Çayyolu ayaz nakliyat çayyolu mühitin de oturan insanlara özel nakliyat hizmeti vermektedir. Çayyolunda açmış olduğumuz şubemiz ile size uygun fiyatlar evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Sizde çayyolun’da oturuyorsanız yıllardan beri hizmet vermekte olduğumuz çayyolu nakliyat hizmetinden hemen yararlanın. Firmamız Ayaz çayyolu nakliyat ile iletişime geçtiğiniz zaman firma yetkili personelimize eşyanız hakkında bilgi verirsiniz. Firma yetkilimiz sizin isteğinizi göz önünde bulundururak ücretsiz expertiz hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz expertizimiz gün içerisinde sizin belirlediğiniz zaman aralığında size ulaşır. Evinizde taşınacak olan eşyaların hacmini belirler. Bu sayede size uygun bir fiyat tablosu çıkarır. Ayrıca firmamızda taşıdığımız her eşya için sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sigoratalama işlemi sonucunda eşyalarınız her yönden güvene alınmış olur. Firma bünyesinde çalışan on yılı aşkın deneyime sahip personellerimiz ile eşyalarınıza zarar gelme olasılığınızı sıfıra indiririz. Ekibimizde size özel olarak bir tane marangoz bulundurmaktayız. Marangozumuz sayesinde eşyalarınız uzman ellerde demonte edilir. Demonte ettiğimiz bütün eşyaların montajını da yeni yuvanızda en iyi şekilde yapmaktayız. Firmamız bütün eşyalarınızı büyük bir hassasiyetle paketlemesini yapmaktadır. Firmamızla taşındığınızda fark edeceksiniz ki evinizde bütün paketleme işlemi bitmeden taşınma başlamaz. Firmamız elemanları bütün eşyalarınızın ambalajı yaptıktan sonra en iyi kalitede taşımaktadır.

Çayyolu Asansörlü Taşımacılık

Gelişen teknoloji ile birlikte artık binalarımız yükselmektedir. Bu da beden gücüyle taşınma işlemini zorlaştırmaktadır. Firmamız gelişen teknolojiye adapte olmuş ve böylelikle araç filosuna beş tane modüler asansör koymuştur. Bu sayede hem taşınma fiyatları aşağıya çekilmiş ve beden gücüde azalmıştır. Ayaz asansörlü taşımacılığın en önemli faydası size vakitten çok büyük bir  kazanç sağlamaktadır. (3+1) bir eşyanın benden gücüyle bitme süresi yaklaşık olarak on saat sürmektedir. Çayyolu asansörlü nakliyatı tercih ederseniz dört saate kadar hızlı ve kaliteli bir şekilde eşya transfer olur. Sanmayın ki zaman azalınca kalite düşer. Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. Asansörlü taşınmak hem daha kaliteli hem de daha hesaplıdır. Sizde hemen Ayaz Çayyolu Nakliyat ile iletişime geçerek uygun fiyatlara eşyanızı taşıyınız.

0(312) 336 0557
0(549) 536 00 04
0(535) 786 0557

8.590 Yorum

  1. Avatar Adem Yıldırım diyorki:

    Öncelikle bu firma gayet güvenilir işlerini dört dörtlük yaptılar eşyalarımı özenle taşıdılar ve ben herkesten memnun kaldım çok teşekkür ederim

  2. Avatar Sefa diyorki:

    Taşınmaktan bezdiğimiz zamanlarda Ankara Ayaz Nakliyat firmasını internetten bulduk. Muazzam bir şirket. Çalışanından şefine kadar herkes o kadar ilgili ki nasıl anlatayım bilemedim. Firma ekibi oldukça düzgün ve işlerinde son derece titizler. Sadece müşterilerine karşı değil kendi personellerine karşı olan tutumları da bizleri firmaya hayran bıraktı. Kendilerine bu düzgün iş anlayışlarından dolayı çok teşekkür ederim ankara da çayyolu nakliyat hizmeti aldık.